W dniu 29 marca 2019 roku Biblioteka Pedagogiczna w Żurominie przy współpracy Zespołu Szkół Specjalnych w Żurominie zrealizowała projekt biblioteki "Twórcza aktywność dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z wykorzystaniem metod aktywizujących - warsztaty". Celem projektu jest aktywizacja uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w różne formy warsztatów plastycznych oraz w biblioterapię. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas III/II/I SSPdP. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby wielkanocne, kolorowe jajka oraz wielkanocne kurczaczki. W czasie zajęć wykorzystane zostały elementy biblioterapii. Wspaniała atmosfera, uśmiech dzieci oraz miło spędzony czas zawsze towarzyszy naszym zajęciom.

Dziękujemy za współpracę oraz czekamy na kolejne spotkania!

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku